Illustration

ПАЦІЄНТАМ

Illustration

ПАЦІЄНТАМ

Illustration

ПАЦІЄНТАМ

Illustration

Контролюйте стан здоров’я з мобільним додаткомComplete Care4you!

Illustration
Illustration

Цю сторінку створено для людей, що живуть з ВІЛ та проходять АРВ- та/або протитуберкульозну терапію.
Тут ви дізнаєтеся про мобільний додаток Complete Care4you, який допоможе вам краще організувати лікування та контроль цих хвороб.
Ви також зможете завантажити інформаційні матеріали, які стануть у пригоді під час встановлення та користування Додатком.

ПРО ДОДАТОК

Illustration

ПРО ДОДАТОК

Illustration

ПРО ДОДАТОК

Illustration
Heading photo

Переваги використання

Мобільний додаток Complete Care4you дозволить вам конфіденційно, просто та постійно мати доступ до власної медичної інформації, а також зручно організовувати свою АРВ-терапію.

Додаток можна використовувати у випадках проходження курсу терапії для декількох хвороб одночасно.

Heading photo

З мобільним додатком Complete Care4youви зможете:

самостійно отримувати та переглядати всі свої аналізи; бачити динаміку результатів лікування у вигляді простих і наочних графіків, в тому числі відстежувати рівень вірусного навантаження; переглядати призначення лікаря; отримувати нагадування про прийом та закінчення ліків; мати постійний доступ до плану лікування; планувати наступний запис на прийом до лікаря (згідно з технічними можливостями вашого закладу); отримувати нагадування про запланований візит до лікаря; бачити історію прийомів у лікаря; мати постійний доступ до результатів досліджень; отримувати різноманітну корисну інформацію; при переведенні до іншого медичного закладу зберігати в додатку номер ID та всі свої призначення.
Оновлення надходитимуть у реальному часі, тому ви ніколи не пропустите важливої інформації.
У майбутньому, коли лікарні перейдуть на електронну чергу та безконтактний запис на прийом, буде ще більше вигід від використання Додатка.

Heading photo

Конфіденційність даних у Додатку забезпечується багатьма рівнями захисту інформації:

верифікація користувача через SMS-код у присутності лікаря; біометрія; PIN-код; весь трафік, що передається через Додаток, захищений надійними протоколами шифрування; недоступність опції зробити скриншот із Додатка; та багато інших інструментів захисту інформації.

Як встановити Додаток:

1. Відвідайте свого лікаря.2. Він допоможе провести верифікацію вашого номера телефону.3. Після цього лікар зареєструє в системі відповідний номер телефону.4. Ви отримаєте перевірочне SMS-повідомлення.5. Повідомте код з SMS лікарю.

Завантажити додаток Complete Care4you ви можете:

з допомогою свого лікаря або соціального працівника; на сайтах Google Play Market та Apple App Store:

Детальніше про додаток Complete Care4you ви можете дізнатися з посібника, відеоінструкції та брошури, які можна завантажити на цій сторінці.

Е-МАТЕРІАЛИ

Illustration

Е-МАТЕРІАЛИ

Illustration

Е-МАТЕРІАЛИ

Illustration

Тут ви можете завантажити матеріали, які стануть у пригоді під час користування мобільним додатком:

Посібник ізвикористання

Відеоінструкція

Брошура

FAQ

Illustration

FAQ

Illustration

FAQ

Illustration
 • 1/ Якщо я видалю Додаток зі смартфону, чи збережуться мої дані та вся інформація?

  Відповідь:Так.

 • 2/ У разі видалення Додатка зі смартфону чи потрібно мені знову йти до лікаря, щобвстановити його вдруге?

  Відповідь:Не потрібно. Ви можете завантажити його повторно.

 • 3/ Якщо в мене змінився номер телефону – що робити?

  Відповідь:Вам потрібно прийти до свого лікаря та знову пройти верифікацію.

 • 4/ Якщо в мене з'явився новий номер телефону?

  Відповідь:Для зміни номера телефону у Додатку не потрібно відвідувати лікаря, проте тільки у випадку, якщо у вас є бодай один робочий пристрій, зареєстрований на поточний номер, та пристрій із новим номером. У такому випадку Додаток запропонує ввести новий номер, після чого ви маєте пройти звичайну процедуру реєстрації з підтвердженням номера через SMS та створенням локального пароля, як при першому вході.

 • 5/ Якщо я не хочу більше використовувати цей телефон для Додатка?

  Відповідь:Для повного відключення Додатка разом із видаленням прив’язки телефонного номера до користувача та Додатка необхідно натиснути на кнопку “Відв’язати номер” (у меню пункту “Профіль”). Після підтвердження дії на сервері будуть знищені всі дані Додатка, а також прив’язка номера телефону. Для повторного використання Додатка необхідно відвідати лікаря для верифікації номера телефону, а потім заново пройти процес реєстрації. Цей режим передбачено на випадок крадіжки (загублення) пристрою (наприклад, смартфону), якщо у користувача є ще один зареєстрований пристрій (наприклад, планшет), а також для підготовки пристрою для передачі іншим особам (з метою дарування, продажу, іншого).

КОНТАКТИ

Illustration

КОНТАКТИ

Illustration

КОНТАКТИ

Illustration

Більше інформації про додаток Complete Care4you ви можете дізнатись на сайтах:https://network.org.uahttps://prozdorovia.in.uahttps://phc.org.ua

Технічна підтримка мобільного додатка Complete Care4you:

Інші корисні посилання:

Illustration

Більше про життя з ВІЛ:https://network.org.ua/https://prozdorovia.in.ua/
Загальнонаціональна гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІДу:  0 800 500 451(цілодобово, анонімно, безкоштовно)

Illustration

Мобільний додаток Complete Care4you був розроблений БО «100% ЖИТТЯ» та переданий ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Цей матеріал було створено БО «100% ЖИТТЯ» в межах проєкту «ACCESS Pro «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок із послугами» у партнерстві з ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІДом (програми PEPFAR).

Made with